top of page

Мама Манана на ВДНГ

Автори : Катерина Марданова,
Наталія Даніліна,
Студiя:
Mdesign Architecture Interior
Контактний телефон:
+38 0505696155
Пошта:
mardanovadesign@gmail.com
Micто: Київ
Рiк реалiзацii: 2021
Площа: 100 м
Фото: Сергій Савченко
Текст: Наталія Даніліна

Інтер’єр нового грузинського ресторану виконаний у неординарній манері етно та сучасного дизайну відомим українським архітектурним бюро Mdesign Architecture Interior. Ресторан вражає цікавими декоративними знахідками.


До авторів проєкту, арх іт е к т у рного бюро Mdesign Architecture Interior, звернулися власники мережі ресторанів грузин ської кухні у Києві «Мама Манана» з побажанням створити дизайн нового ресторану площею 100 кв. м. Автентичність, ексклюзивність та підтримання екологічної та етнічної естетики були головними умовами для авторів проєкту. Оскільки в портфоліо Mdesign Architecture Interior багато неординарних і дуже популярних завдяки інтер’єру ресторанів, барів і кафе, дизайнери професійно підійшли до реалізації й цього нового завдання.


Цікаве та дуже влучне поєднання текстур і матеріалів – характерна риса інтер’єру ресторану


Піщані відтінки у поєднанні з керамікою та дерев’яними елементами виступили в ролі полотна, яке автори проєкту розписали безліччю деталей. Особливого затишку простору надають бавовняні декоративні елементи, натхненням для створення яких послужив грузинський головний убір папаха – символ честі чоловіка. Його форми продовжені у підвісних світильниках ручної роботи з паперу в техніці пап’є-маше. Відкрита, демократична концепція бару є нетиповою для формату ресторану. Бар асоціюється із островом на кухні.


Інтер’єри санвузлів виконані в тій же манері та стилістиці, що й весь ресторан, з додаванням сучасних елементів якого збираються гості та родина – це підсилює значення грузинської гостинності та родинних цінностей. Лавровий колір граніту на барі доповнює рукотворне панно із кераміки, сюжет якого розкриває традиційне винне ремесло, що є одним із символів Грузії вже не одне століття. Акцентом інтер’єру став дерев’яний звід – аналогія гірських вершин. Тема гір продовжена у динаміці форм світильників біля бару, а напівсферичні лампи символізують схід сонця між вершинами. Основою інтер’єру стала презентація Грузії через поєднання автентичних матеріалів і сучасних форм.

bottom of page